Casa Garopaba Encantada
| Wi-Fi | Luftkonditionering | Husdjur Husdjur tillåtna |
När du bor i Casa Garopaba Encantada kan du besöka Piscina Natural Do Rosa, som ligger cirka 4 km bort. Den här villan med 2 badrum, som passar för upp till 7 gäster, erbjuder en parkering.
Denna villa har ett väldigt bra läge ungefär 15 minuters bilresa från Centrinho do Rosa, medan natursevärdheter som Square April 21 ligger ungefär 20 minuters bilresa bort. Om du känner för att besöka omgivningarna, kolla in Praia Da Barra da Ferrugem som ligger på gångavstånd från boendet.
Badrumsfaciliteterna i Casa Garopaba Encantada inkluderar också en separat toalett och en dusch. I badrummen finns också hårtorkar för din bekvämlighet.
Gästerna är välkomna att laga sina egna måltider i ett komplett kök i den här villan. För att testa rätter från det sydamerikanska köket kan gästerna gå till restaurangen Mamane Restobar, som ligger mindre än 1 km bort.
Bekvämligheter på boendet
Beskrivning
- Helt rökfritt
- Wi-Fi
- Parkering
- Husdjur tillåtna
Mat och drycker
- Torktumlare
På rummet
- Luftkonditionering
- Sittgrupp
- Tvättmaskin
- LCD-TV
Hotellregler
Vanliga frågor
- ❓
Finns det Wi-Fi i Casa Garopaba Encantada?
Ja, Casa Garopaba Encantada erbjuder WiFi. - ❓
Finns det ett kök på Casa Garopaba Encantada?
Ett komplett kök finns på Casa Garopaba Encantada. - ❓
Är husdjur tillåtna i Casa Garopaba Encantada?
Gästerna får bo på Casa Garopaba Encantada med sina husdjur.